Europa > Niemcy > Berlin kraj > Berlin okręg > Berlin > Eurostars Berlin

Informacje o obiekcie Eurostars Berlin

Witamy na Eurostars Berlin na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Eurostars Berlin, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Eurostars Berlin, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Eurostars Berlin, można sprawdzić dostępność Eurostars Berlin, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Eurostars Berlin

Eurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - HoteleEurostars Berlin - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Eurostars Berlin
Ulica:  Friedrichstr. 99
Miasto:  10117 Berlin
Województwo:  Berlin okręg
Okręg:  Berlin kraj
Kraj:  Niemcy
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
89 €
380 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Ten luksusowy hotel oferuje położone na najwyższym piętrze spa z krytym basenem, bezpłatne WiFi oraz wyborne dania kuchni międzynarodowej. Usytuowany jest on przy zabytkowej ulicy handlowej Friedrichstraße w Berlinie. Obiekt Eurostars Berlin oferuje stylowe pokoje i apartamenty z telewizorem z płaskim ekranem, zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz elegancką drewnianą podłogą. W każdym z nich znajduje się łazienka z zestawem kosmetyków. W spa w hotelu Eurostars mieści się nowoczesna siłownia i sauna. Do dyspozycji Gości jest też kryty basen. Restauracja w hotelu Berlin Eurostars zaprasza na kreatywne dania kuchni międzynarodowej z karty. Codziennie rano w hotelu serwowane jest pełne śniadanie w formie bufetu. Hotel Eurostars oddalony jest o zaledwie 250 metrów od stacji metra i kolei miejskiej Friedrichstraße. Na życzenie Goście hotelu Eurostars mogą korzystać z podziemnego garażu.

 
 
facebook g+ twitter