Azja > Izrael > Eilat > Dan Eilat Hotel

Informacje o obiekcie Dan Eilat Hotel

Witamy na Dan Eilat Hotel na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Dan Eilat Hotel, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Dan Eilat Hotel, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Dan Eilat Hotel, można sprawdzić dostępność Dan Eilat Hotel, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Dan Eilat Hotel

Dan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - HoteleDan Eilat Hotel - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Dan Eilat Hotel
Ulica:  North Beach
Miasto:  88101 Eilat
Kraj:  Izrael
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
734 zł
$184
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Dan Eilat oferuje luksusowe pokoje z balkonem z widokiem na morze lub basen. Obiekt usytuowany jest przy plaży nad Morzem Czerwonym. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i obejmują łazienkę z zestawem ekskluzywnych kosmetyków. Każdy z nich jest elegancko urządzony i utrzymany w ciepłych kolorach ziemi. Na terenie obiektu znajduje się basen o nieregularnym kształcie ze zjeżdżalnią. Zaplecze rekreacyjne hotelu obejmuje korty do squasha, wannę z hydromasażem na świeżym powietrzu, a także nowoczesne centrum odnowy biologicznej. Obiekt oferuje również klub Danyland, w którym dzieci w każdym wieku mogą bawić się pod okiem profesjonalnych opiekunów. Codziennie rano w obiekcie serwowane jest obfite i urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Hotel Dan Eilat oferuje również restauracje i bary, w których podawane są dania kuchni międzynarodowej, napoje i wykwintne potrawy. Obiekt znajduje się 3 km od centrum miasta Ejlat. Na lotnisko Ejlat można z hotelu dojechać samochodem w 5 minut.


Ważne informacje

W soboty oraz w ostatni dzień świąt żydowskich zameldowanie odbywa się po godzinie 18:00. Podczas święta Pesach wstawienie dodatkowych łóżek nie jest możliwe.

 
 
facebook g+ twitter