Azja > Katar > Doha > Al Nakheel Hotel

Informacje o obiekcie Al Nakheel Hotel

Witamy na Al Nakheel Hotel na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Al Nakheel Hotel, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Al Nakheel Hotel, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Al Nakheel Hotel, można sprawdzić dostępność Al Nakheel Hotel, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Al Nakheel Hotel

Al Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - HoteleAl Nakheel Hotel - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Al Nakheel Hotel
Ulica:  Near Souq Waquif, Al Asmakh Street
Miasto:  Doha
Kraj:  Katar
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
224 ر.ق
198 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Al Nakheel położony jest w odległości 50 metrów od tętniącego życiem suku Waqaf i oferuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi. Obiekt oferuje bezpłatny transfer na międzynarodowe lotnisko Ad-Dauha, oddalone od niego o 15 minut jazdy. Pokoje są klimatyzowane i utrzymane w neutralnych barwach. Każdy pokój obejmuje łazienkę i jest wyposażony w minibar oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W niektórych pokojach znajduje się przestronna część dzienna z sofą i telewizorem LCD. Na dobry początek dnia w restauracji serwowane jest śniadanie w formie bufetu. W porze kolacji Goście mogą próbować dań kuchni międzynarodowej i regionalnej, podawanych w eleganckiej sali jadalnej. W czynnej przez całą dobę recepcji można z wyprzedzeniem zarezerwować usługi transferu. Personel recepcji prowadzi również sprzedaż biletów i udziela Gościom informacji turystycznych na temat miasta Doha i jego okolic. Hotel Al Nakheel zlokalizowany jest w odległości 100 metrów od głównego dworca autobusowego Karwa. Obiekt oddalony jest również o 5 minut spacerem od promenady Corniche or Muzeum Sztuki Islamskiej. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.


Ważne informacje

Goście proszeni są o zapoznanie się z obowiązującymi przepisami wizowymi przed wyjazdem z kraju.

 
 
facebook g+ twitter