> > > Hilton Curacao

Informacje o obiekcie Hilton Curacao

Witamy na Hilton Curacao na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hilton Curacao, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hilton Curacao, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hilton Curacao, można sprawdzić dostępność Hilton Curacao, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hilton Curacao

Hilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - HoteleHilton Curacao - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hilton Curacao
Ulica:  John F Kennedy Boulevard
Miasto:  2133 Willemstad
Kraj:  
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
684 zł
$179
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krótki opis

Ten hotel sieci Hilton jest położony w mieście Willemstad na wyspie Curaçao. Oferuje on centrum nurkowania, rozmaite wycieczki oraz 2 restauracje i 2 bary. Na miejscu do dyspozycji Gości jest kasyno, spa oraz 2 prywatne plaże z białym piaskiem. Podczas pobytu w hotelu Hilton Curacao Goście mogą popływać kajakiem albo ponurkować z akwalungiem lub rurką. W obiekcie znajduje się wypożyczalnia samochodów, kawiarnia oraz sklep z pamiątkami. Do dyspozycji Gości jest również basen i siłownia. Wszystkie pokoje w hotelu Hilton Curacao dysponują balkonem z widokiem na wyspę lub ocean. Każdy z nich wyposażony jest w budzik, lodówkę oraz telewizor z płaskim ekranem. Hotel położony jest w zatoce Piscaderabaai, obok kompleksu World Trade Centre Curaçao. Do zabytkowego centrum miasta Willemstad można z obiektu dojechać samochodem w 5 minut.


Ważne informacje

Podczas zameldowania należy okazać dowód tożsamości ze zdjęciem oraz kartę kredytową. Wszelkie życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności w momencie meldowania się w obiekcie. Personel obiektu nie może zagwarantować, że wszystkie życzenia zostaną spełnione. Ponadto realizacja niektórych z nich może wymagać uiszczenia dodatkowej opłaty. Obecnie w pomieszczeniach ogólnodostępnych hotelu, w tym w holu i barze, prowadzone są prace remontowe. Mogą one powodować niewielkie niedogodności.

 
 
facebook g+ twitter