Australia > Vanuatu > Luganville > Ratua Private Island

Informacje o obiekcie Ratua Private Island

Witamy na Ratua Private Island na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Ratua Private Island, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Ratua Private Island, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Ratua Private Island, można sprawdzić dostępność Ratua Private Island, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Ratua Private Island

Ratua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - HoteleRatua Private Island - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Ratua Private Island
Ulica:  P.O. Box 396
Miasto:  Luganville
Kraj:  Vanuatu
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
29106VT
1143 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresitrurotrnlarzhja

Krótki opis

Ośrodek jest usytuowany pośród ogrodów tropikalnych i plaż o łącznej powierzchni niemal 60 hektarów. Obejmuje on spa i oferuje rozmaite występy na żywo. Na miejscu można wziąć udział w degustacji kavy i skosztować pieczeni przyrządzanej według lokalnej receptury. Wille urządzone są w stylu indonezyjskim i zostały zbudowane z 200-letniego drewna tekowego. Wille dysponują patiem z widokiem na ogród i morze. Z przystani Ratua Private Island można w 30 minut dopłynąć do stałego lądu. Podróż samolotem z lotniska Port-Vila na stały ląd trwa 50 minut. Na miejscu znajduje się 700-metrowy pas startowy. Goście mogą bezpłatnie korzystać ze sprzętu do nurkowania z rurką, rowerów i kajaków. W zlokalizowanym przy morzu spa Sunny dostępne są zabiegi, które wykonywane są przy użyciu ekologicznych produktów. W wolnej chwili warto wybrać się do klubu jachtowego, w którym podawane są koktajle i dania przyrządzane z lokalnych produktów. W klubie znajduje się również pokój gier. Na terenie obiektu zlokalizowane jest ranczo z ponad 20 końmi. Goście mogą jeździć konno oraz pływać na koniu. Wszystkie wille charakteryzują się wystrojem rustykalnym. Znajduje się w nich lodówka oraz szafa. W willach mieści się ponadto łazienka ze szlafrokami, zestawem kosmetyków i ręcznikami. Z bezpłatnego WiFi można korzystać z klubie jachtowym. Meldując się w obiekcie Ratua Private Island Vanuatu, Goście wspierają fundację Ratua, która zapewnia pomoc w edukacji dzieci z lokalnych społeczności. Obiekt Ratua Private Island jest organizacją w pełni niedochodową.


Ważne informacje

Obiekt oferuje bezpłatny transfer z lotniska Santo-Pekoa w Luganville i z powrotem. Goście, którzy chcieliby skorzystać z tej usługi, proszeni są o wcześniejszy kontakt z personelem hotelu. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji. Na miejscu do rachunku zostanie automatycznie doliczony datek w wysokości 1000 VT na rzecz fundacji Ratua. Goście, którzy nie chcą ofiarować datku, proszeni są o powiadomienie o tym personelu recepcji w trakcie pobytu.

 
 
facebook g+ twitter