Europa > Włochy > Rzym > Rzym prowincja > Rzym > Hotel Colony

Informacje o obiekcie Hotel Colony

Witamy na Hotel Colony na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel Colony, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel Colony, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel Colony, można sprawdzić dostępność Hotel Colony, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel Colony

Hotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - HoteleHotel Colony - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel Colony
Ulica:  Via Monterosi, 18
Miasto:  00191 Rome
Województwo:  Rzym prowincja
Okręg:  Rzym
Kraj:  Włochy
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
232 zł
50 €
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Colony usytuowany jest nieopodal stadionu Stadio Olimpico, a jego lokalizacja zapewnia szybkie, regularne połączenia z zabytkowym centrum Rzymu. Obiekt oferuje siłownię oraz bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Hotel Colony położony jest nieopodal przystanku autobusowego, z którego w zaledwie 10 minut Goście dojadą do stadionu. Z obiektu można z łatwością dotrzeć do słynnych zabytków, placów i kościołów. W pobliżu zlokalizowany jest także stadion Stadio Flaminio. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia samochodów. Eleganckie salony w hotelu Colony ozdobione zostały drewnianymi elementami dekoracyjnymi i są idealne na relaks przy drinku. W obiekcie mieści się ponadto dobrze wyposażona kawiarenka internetowa, w której Goście mogą korzystać z własnego sprzętu lub hotelowych komputerów. Pokoje w hotelu Colony dysponują WiFi oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Z niektórych pokoi roztacza się również piękny panoramiczny widok na okolicę. Śniadanie serwowane jest codziennie od 07:00 do 09:30.


Ważne informacje

Pokoje sprzątane są codziennie. Zmiana pościeli i ręczników odbywa się co 3 dni.

 
 
facebook g+ twitter