Europa > Francja > Ile de France (Paryż) > Paryż okręg > Paryz > Citadines Didot Montparnasse

Informacje o obiekcie Citadines Didot Montparnasse

Witamy w Citadines Didot Montparnasse na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Citadines Didot Montparnasse, o ośrodkach, ceny i atrakcje w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe, w przypadku nie w tym informacje kontaktowe można sprawdzić dostępność Citadines Didot Montparnasse, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Citadines Didot Montparnasse

Citadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - PensjonatyCitadines Didot Montparnasse - Pensionhotel - Pensjonaty
Nazwa:  Citadines Didot Montparnasse
Ulica:  94 rue Didot
Miasto:  75014 Paris
Województwo:  Paryż okręg
Okręg:  Ile de France (Paryż)
Kraj:  Francja
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
80 €
339 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel apartamentowy Citadines Didot Montparnasse znajduje się w 14. dzielnicy Paryża, w odległości 600 metrów od stacji metra Plaisance. Obiekt oferuje klasycznie urządzone apartamenty i apartamenty typu studio z telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, a także bezpłatnym dostępem do Internetu. Klimatyzowane apartamenty dysponują w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i częścią wypoczynkową. Łazienka w apartamentach wyposażona jest w suszarkę do włosów. Codziennie rano w sali śniadaniowej hotelu Citadines Didot Montparnasse serwowane jest śniadanie kontynentalne. Recepcja czynna jest przez całą dobę. Hotel zapewnia bezpłatny dostęp do Internetu. Obiekt oddalony jest o 10 minut jazdy samochodem od centrum wystawowego Parc des Expositions de la Porte de Versailles i od parku wodnego Aquaboulevard. Goście mogą wybrać się do oddalonego o 10 minut spacerem kościoła w dzielnicy Alésia lub pospacerować w parku Montsouris, do którego można dojechać tramwajem.


Ważne informacje

Bezpłatna wymiana pościeli i ręczników dokonywana jest raz w tygodniu. Pokoje sprzątane są raz w tygodniu. W przypadku rezerwacji krótszych niż 6 nocy sprzątanie odbywa się wyłącznie w dniu wyjazdu. Usługa codziennego sprzątania dostępna jest za dodatkową opłatą. Dodatkowe łóżka i łóżeczka dziecięce są oferowane na życzenie. Ich dostępność wymaga potwierdzenia przez personel obiektu.

 
 
facebook g+ twitter