Europa > Włochy > Kalabria > Vibo Walentia > Drapia > Villaggio L'Olivara

Informacje o obiekcie Villaggio L'Olivara

Witamy na Villaggio L'Olivara na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Villaggio L'Olivara, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Villaggio L'Olivara, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Villaggio L'Olivara, można sprawdzić dostępność Villaggio L'Olivara, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Villaggio L'Olivara

Villaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - HoteleVillaggio L'Olivara - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Villaggio L'Olivara
Ulica:  Loc Gasponi Di Drapia
Miasto:  89862 Drapia
Województwo:  Vibo Walentia
Okręg:  Kalabria
Kraj:  Włochy
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresitrunlarzh

Krótki opis

Ośrodek Villaggio L’Olivara jest usytuowany zaledwie 5 minut jazdy od centrum miasteczka Tropea. Udostępnia on Gościom prywatną plażę, odkryty basen i 2 restauracje z barem. Udogodnienia obejmują także bezpłatny parking i bezpłatne WiFi w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Pokoje w ośrodku L’Olivara są wyposażone w klimatyzację, minibar i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Podłoga w pokojach została wyłożona kafelkami. Do każdego pokoju przypisano parasol i leżaki. Obiekt zapewnia śniadanie w formie bufetu, które składa się zarówno ze słodkich, jak i ze słonych potraw. Restauracje serwują lokalne specjały. Oferta ośrodka obejmuje również występy rozrywkowe, plac zabaw, stół do ping ponga i kort tenisowy. Na miejscu znajduje się ponadto minimarket. Goście mogą korzystać z bezpłatnego transferu na plażę w miejscowości Tropea oraz w drugą stronę. Dojazd samochodem do miasta Vibo Valentia zajmuje 30 minut.


Ważne informacje

Osoby, które planują przyjazd poza godzinami pracy recepcji, są proszone o wcześniejsze powiadomienie o tym personelu obiektu. Odkryty basen jest czynny od kwietnia do października. Transfer jest dostępny codziennie od 08:30 do 20:00.

 
 
facebook g+ twitter