Informacje o obiekcie Francois 1er

Witamy na Francois 1er na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Francois 1er, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Francois 1er, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Francois 1er, można sprawdzić dostępność Francois 1er, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Francois 1er

Francois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - HoteleFrancois 1er - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Francois 1er
Ulica:  7 Rue Magellan
Miasto:  75008 Paris
Województwo:  Paryż okręg
Okręg:  Ile de France (Paryż)
Kraj:  Francja
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
758 zł
178 €
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Obiekt Francois 1er zlokalizowany jest przy willowej ulicy w Paryżu, 200 metrów od Pól Elizejskich i 550 metrów od Łuku Triumfalnego. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bar koktajlowy z ogrodem zimowym. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w minibar oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Każdy z nich obejmuje też łazienkę z kapciami i szlafrokami. Codziennie rano w restauracji serwowane jest śniadanie amerykańskie w formie bufetu, natomiast w hotelowym barze Goście mogą zrelaksować się przy drinku. Obiekt oddalony jest o 240 metrów od stacji metra George V oraz o 1,5 km od Wieży Eiffla, natomiast dojście do stacji metra Alma-Marceau zajmuje 8 minut.


Ważne informacje

Uwaga: 2 łóżka pojedyncze dostępne są w pokojach typu executive jedynie na życzenie.

 
 
facebook g+ twitter