Informacje o obiekcie Chambellan Morgane

Witamy na Chambellan Morgane na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Chambellan Morgane, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Chambellan Morgane, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Chambellan Morgane, można sprawdzić dostępność Chambellan Morgane, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Chambellan Morgane

Chambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - HoteleChambellan Morgane - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Chambellan Morgane
Ulica:  6 rue Keppler
Miasto:  75016 Paris
Województwo:  Paryż okręg
Okręg:  Ile de France (Paryż)
Kraj:  Francja
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
120 €
540 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Chambellan Morgane położony jest w pobliżu Złotego Trójkąta, który tworzy aleja George V, aleja Montaigne i Pola Elizejskie. Obiekt znajduje się przy bardzo spokojnej ulicy, 650 metrów od Łuku Triumfalnego. Hotel oferuje 20 przestronnych i gustownie urządzonych pokoi. Utrzymane w harmonijnej kolorystyce pokoje wyposażone są w eleganckie meble i tkaniny, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Codziennie rano w sali śniadaniowej podawane jest śniadanie w formie bufetu, które dostępne jest za dodatkową opłatą. Goście mogą zrelaksować się w barze. Obiekt dysponuje ponadto salą konferencyjną. Hotel usytuowany jest 650 metrów od stacji metra Champs Elysées, z której można dostać się do dzielnicy Montmartre, Disneylandu i dzielnicy biznesowej La Défense.

 
 
facebook g+ twitter