Europa > Czarnogóra > Kotor > Apartments Đukić

Informacje o obiekcie Apartments Đukić

Witamy w Apartments Đukić na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Apartments Đukić, o ośrodkach, ceny i atrakcje w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe, w przypadku nie w tym informacje kontaktowe można sprawdzić dostępność Apartments Đukić, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Apartments Đukić

Apartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - PensjonatyApartments Đukić - Pensionhotel - Pensjonaty
Nazwa:  Apartments Đukić
Ulica:  Stari grad 504
Miasto:  85330 Kotor
Kraj:  Czarnogóra
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
20 €
86 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeplfresptithusvrubgnofislhrrotrnlelarzh

Krótki opis

Obiekt Apartments Đukić oferuje klimatyzowane apartamenty typu studio z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Są one usytuowane w 3 oryginalnych kamiennych domach znajdujących się na Starym Mieście w Kotorze. Zaledwie kilka kroków dzieli apartamenty od najpopularniejszych w mieście zabytków, restauracji i barów. Wszystkie apartamenty dysponują jadalnią oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym z lodówką. Każdy zapewnia też łazienkę z prysznicem. Z okien niektórych apartamentów roztacza się widok na morze. Spacer z obiektu do Muzeum Morskiego oraz Katedry św. Tryfona zajmuje 5 minut. W odległości 700 metrów znajduje się piaszczysta plaża z prysznicami i leżakami. Usytuowane na Starym Mieście biura turystyczne oferują wycieczki do Parku Narodowego Lovćen, tętniącego życiem miasta Budwa i nad Jezioro Szkoderskie. Właściciele mogą zorganizować transfer do różnych zakątków Czarnogóry za dodatkową opłatą. Dworzec autobusowy oddalony jest od apartamentów o 800 metrów. Latem regularnie kursują z niego autobusy do stolicy Czarnogóry, Podgoricy, a także innych miast i przybrzeżnych miejscowości położonych za granicą kraju. Międzynarodowe lotnisko w mieście Tivat oddalone jest od obiektu o 9 km. Transfer lotniskowy oferowany jest za dodatkową opłatą.


Ważne informacje

Zameldowanie odbywa się w głównym budynku obiektu Apartments Đukić, pod adresem: ulica Stari Grad 504. Goście proszeni są o wcześniejszy kontakt z personelem obiektu Apartments Đukić i poinformowanie o planowanej godzinie przyjazdu. Stosowną informację można wpisać w miejscu na życzenia specjalne w formularzu rezerwacji lub przekazać bezpośrednio personelowi obiektu.

 
 
facebook g+ twitter