Europa > Czarnogóra > Kotor > Montenegro Hostel Kotor

Informacje o obiekcie Montenegro Hostel Kotor

Witamy w Montenegro Hostel Kotor na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Montenegro Hostel Kotor, o ośrodkach, ceny i atrakcje w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe, w przypadku nie w tym informacje kontaktowe można sprawdzić dostępność Montenegro Hostel Kotor, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Montenegro Hostel Kotor

Montenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - PensjonatyMontenegro Hostel Kotor - Pensionhotel - Pensjonaty
Nazwa:  Montenegro Hostel Kotor
Ulica:  Trg od muzeja 390/I
Miasto:  32000 Kotor
Kraj:  Czarnogóra
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
8 €
34 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Hostel Montenegro Kotor usytuowany jest w obrębie zabytkowych murów Starego Miasta w Kotorze. Obiekt ten oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz klimatyzowane pokoje prywatne i wieloosobowe. W kompletnie wyposażonej wspólnej kuchni Goście mogą przygotowywać posiłki. We wspólnej części dziennej można korzystać z komputerów. Obiekt zapewnia również bezpłatną herbatę, kawę oraz mapy. Na miejscu można zarezerwować wycieczki do Albanii i do ciekawych miejsc w Czarnogórze. Goście mogą np. wybrać się na spływ pontonem po rzece Tara lub wycieczkę do parków narodowych Durmitor, Lovcen i Jezioro Szkoderskie. Hostel Kotor Montenegro usytuowany jest naprzeciwko pizzerii. Główna brama na Starym Mieście znajduje się w odległości 70 metrów od obiektu. Dworzec autobusowy w Kotorze oddalony jest od hostelu o 200 metrów, a lotnisko w mieście Tivat położone jest w odległości 4 km od obiektu.


Ważne informacje

Uwaga: zameldowanie i odbiór kluczy odbywa się pod adresem: Stari Grad, 333, 85330 Kotor .

 
 
facebook g+ twitter